2020.10.25., vasárnap (Blanka, Bianka)

futsal - címke

Az Arénában búcsúztatja a szezont a bajnok Rába ETO

Sport Offmedia- 2017.06.01. 11:00
Pénteken az Audi Aréna Győrben 18:30-kor játszik az ETO utoljára hazai pályán ebben a szezonban. Az ellenfél a jó erőkből álló Aramis SE lesz.
Bordatöréssel, agyrázkódással távoztak a veszprémi szurkolók Győrből

Helyi hírek Offmedia- 2017.03.22. 13:21
Négy bordatörés, agyrázkódás, fogkitörések – ezeket a sérüléseket szenvedték el az 1. Futsal Club Veszprém szurkolói a győri sportcsarnokból kilépve hétfőn este– írja a vehirsport.hu.
A legjobb pillanatban csípték el az ETO futsalos fejesét

Sport Offmedia- 2016.11.29. 14:30
Sapkának sem lenne utolsó...
Nem bírtak a Dinamo Moszkvával a győri futsalosok

Sport MTI- 2016.11.26. 13:45
A Rába ETO 5-1-re kikapott a Dinamo Moszkva csapatától a futsal Bajnokok Ligája elitkörének pénteki második fordulójában, ezzel eldőlt, hogy a győri együttes nem juthat tovább a négyes döntőbe.
Futsal BL - A Rába ETO vereséggel kezdte az elitkört

Sport MTI- 2016.11.25. 10:21
A Rába ETO 4-1-re kikapott a házigazda portugál Sporting CP csapatától a futsal Bajnokok Ligája elitkörének csütörtöki első fordulójában.
Halálcsoportba sorsolták a győrieket

Sport MTI- 2016.10.22. 12:45
Nehéz csoportba került a Rába ETO Győr a futsal Bajnokok Ligája elitkörének pénteki sorsolásán.
Magabiztos ETO győzelem a Bajnokok Ligájában

Sport Erdélyi József Attila- 2016.10.12. 15:58
A futsal Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulója:
Újra kikapott az olaszoktól a magyar futsal-válogatott

Sport MTI- 2016.08.26. 11:43
A magyar futsal-válogatott barátságos mérkőzésen 4-1-re kikapott az olaszoktól csütörtökön Cavalesében.
Futsal BL - Ukrajnában kezd a Rába ETO

Sport MTI- 2016.07.09. 12:00
A Rába ETO az ukrajnai Lembergben (Lviv) kezdi meg szereplését az UEFA Futsal Cup főtábláján.
Futsal Eb - Egyetlen győri mezőnyjátékos a keretben

Sport Offmedia- 2016.01.27. 00:14
Kihirdette keretét a jövő héten kezdődő, belgrádi Európa-bajnokságra készülő magyar futsalválogatott szövetségi kapitánya, Tomas Rivera Amoros.
Kialakult a futsal Magyar Kupa négyes döntőjének mezőnye

Sport Offmedia- 2016.01.21. 00:33
A címvédő Győr mellett a Dunaújváros, a Berettyóújfalu és a Ferencváros jutott be a futsal Magyar Kupa négyes döntőjébe.
Futsal vb-selejtező - Vereségével csoportmásodik a magyar válogatott

Sport Offmedia- 2015.12.14. 00:41
A magyar futsalválogatott 5-3-ra kikapott az ukrán csapattól a győri világbajnoki selejtezőtorna vasárnapi játéknapján, így második helyen zárta csoportját.