2019.07.17., szerda (Endre, Elek)

kosarlabda - címke

Ennyit keresnek Görbicz Anitáék

Gazdaság Offmedia- 2017.10.02. 10:54
Nem csak a focisták keresik degeszre magukat Magyarországon, egy-egy kézilabdázó és kosaras is simán hazavisz 6-7 millió forintot havonta.
Ismét lesz Fűzy Ákos-Tapodi Péter emléktorna Győrben

Sport MTI- 2017.09.06. 11:40
A buszbalesetben elhuny vezetőedzőre és klubigazgatóra emlékeznek.
Átadták az újjászületett adyvárosi kosárlabdapályát - fotók

Sport Gyurina Zsolt- 2017.06.15. 10:34
Hat palánk, a legmagasabb minőségű borítás, világítás éjszakára és kamera a közbiztonságért.
Győrben lépett fel a Harlem Globetrotters

Sport Offmedia- 2017.05.26. 13:47
Remek show-t mutattak be a kosárlabdázás amerikai varázslói.
Megerősítették a keretet a női kosarasoknál

Sport MTI- 2017.05.19. 12:05
Négy új játékost igazolt a női kosárlabda NB I-ben negyedik helyen végzett győri klub.
Csillogó-villogó kosárpályát kap Adyváros

Sport Offmedia- 2017.04.13. 11:10
A Kodály Zoltán úti 25 milliós beruházás május végére, júniusra készül el.
Győrben lesz a férfi kosárlabda Magyar Kupa

Sport MTI- 2017.01.17. 13:08
Városunk ad otthont a férfi kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjének február 16. és 18. között.
Magabiztos győri győzelem Törökországban

Sport MTI- 2016.12.08. 10:47
A Győr kilenc ponttal nyert a török Mersin vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga ötödik fordulójában.
Női kosárlabda NB I - Győri siker

Sport MTI- 2016.12.05. 12:24
A Győr csapata házigazdaként magabiztos győzelmet aratott a Cegléd felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.
Súlyos vereségbe szaladt bele a győri kosárcsapat

Sport Offmedia- 2016.12.02. 12:32
Csütörtökön a női kosárlabda Euroliga negyedik fordulójában, a Győr hazai pályán harminc ponttal kapott ki krakkói ellenfelétől.
Női kosár Euroliga: nem jött össze a győri bravúr

Sport MTI- 2016.11.11. 11:32
A Győr hazai pályán nagy csatában kikapott a török Fenerbahcétól csütörtökön a női kosárlabda Euroliga harmadik fordulójában, így továbbra is nyeretlen.
Átadták az utcai kosárlabdapályákat a Bercsényi ligetben

Hat utcai kosárlabdapálya épült a Bercsényi ligetben, melyekhez a területet a győri önkormányzat biztosította. A Győri Kosárlabda Club megbízásából épített pályák és a teljes beruházás össze 110 millió forint volt.
Hazai pályán kapott ki a Győr

Sport MTI- 2016.10.28. 12:20
Kikapott a Győr a cseh USK Prahától csütörtökön a női kosárlabda Euroliga első fordulójában.
Győztes meccseken akarnak tapasztalatot nyerni a győri kosarasok

Sport MTI- 2016.10.26. 11:54
Meccseket nyerve akar tapasztalatot gyűjteni a CMB Cargo-UNI Győr a női kosárlabda Euroligában, ahol a cseh USK Praha ellen kezdi meg szereplését csütörtökön.
Mérkőzéssel emlékezik a győri kosárcsapat a tragédiában elhunytakra

Helyi hírek MTI- 2016.09.06. 08:59
Idén is mérkőzéssel emlékezik Fűzy Ákos vezetőedzőre és Tapodi Péter klubigazgatóra a CMB Cargo-UNI Győr női kosárlabdacsapata.
Natasa Kovacevic klubvezető lesz a Crvena Zvezdánál

Sport MTI- 2016.08.14. 11:22
A Crvena zvezda szakosztályelnöke lett Natasa Kovacevic, a Győr korábbi kosárlabdázója, aki bal lábának térd alatti amputációját követően tért vissza tavaly a pályára.
Szeptemberre kész lesz a marcalvárosi kosárpálya

Helyi hírek Offmedia- 2016.08.05. 14:48
A Krúdy-suli mögötti népszerű kosárpályát már elkezdték festeni...
Tíz magyar kosárlabdacsapat indul a nemzetközi kupákban, köztük a Győr!

Sport MTI- 2016.06.22. 09:41
A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) keddi elnökségi ülésén biztossá vált, hogy tíz magyar csapat indul a nemzetközi kupákban.
Betett az eső a győri Utcai Kosárlabda Fesztiválnak

Az időjárásnak köszönhetően elmarad a rendezvény...
Női kosárlabda NB I - Elődöntőben a Győr

Sport Offmedia- 2016.04.07. 10:13
Győr jutott be a női kosárlabda NB I elődöntőjébe, mivel a negyeddöntő harmadik mérkőzésén nagy csatában legyőzte a vendég Ceglédet, így 2-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot.