Sport Offmedia- 2016.11.29. 14:30
Sapkának sem lenne utolsó...
Berki Krisztián hozta a papírformát a győri Audi Arénában

Sport MTI- 2016.11.27. 16:51
Berki Krisztián az esélyeknek megfelelően megnyerte a lólengés döntőjét a tornászok győri mesterfokú országos bajnokságán.
Az ETO futsalosok megkoszorúzták Fehér Miklós szobrát a Benfica stadionban

Sport Offmedia- 2016.11.27. 12:27
Tiszteletüket nyilvánították ki a győri futsalosok a tragikusan elhunyt labdarúgó előtt.
Nem bírtak a Dinamo Moszkvával a győri futsalosok

Sport MTI- 2016.11.26. 13:45
A Rába ETO 5-1-re kikapott a Dinamo Moszkva csapatától a futsal Bajnokok Ligája elitkörének pénteki második fordulójában, ezzel eldőlt, hogy a győri együttes nem juthat tovább a négyes döntőbe.
Ennyi időre írt alá Grimsbö a Győr női kézilabdacsapatával

Sport MTI- 2016.11.25. 10:31
Meghosszabbította nyáron lejáró szerződését Kari Aalvik Grimsbö, a Győri Audi ETO KC norvég kapusa.
Futsal BL - A Rába ETO vereséggel kezdte az elitkört

Sport MTI- 2016.11.25. 10:21
A Rába ETO 4-1-re kikapott a házigazda portugál Sporting CP csapatától a futsal Bajnokok Ligája elitkörének csütörtöki első fordulójában.
Berki Krisztián is szerepel az Audi Arénában

Sport MTI- 2016.11.24. 10:24
A lólengésben olimpiai, világ- és Európa-bajnok Berki Krisztián is szerepel a péntektől vasárnapig tartó torna mesterfokú bajnokságon, amelynek a győri Audi Aréna ad otthont.
MOB - Bartha Csaba társadalmi munkában marad a győri kézilabdaklub élén

Sport MTI- 2016.11.23. 14:01
Bartha Csaba, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) frissen kinevezett főtitkára továbbra is betölti a Győri Audi ETO KC elnöki tisztét, de ezentúl csak társadalmi munkában.
Leváltották a MOB főtitkárát

Sport MTI- 2016.11.22. 12:11
Bartha Csaba váltja a főtitkári poszton Szabó Bencét a Magyar Olimpiai Bizottságnál (MOB).
Tomori súlyos sérülése miatt kikerült a keretből

Sport MTI- 2016.11.22. 11:56
Súlyos sérülését követően Tomori Zsuzsanna még nem bírná a sorozatterhelést, így a Győri Audi ETO KC játékosa kikerült a jövő héten kezdődő Európa-bajnokságra készülő női kézilabda-válogatott keretéből.
Sérülése miatt a válogatott keretből is kikerült a győri Korsós Dorina

Sport MTI- 2016.11.21. 11:06
A győri Korsós Dorina térdsérülés miatt kikerült a decemberi, svédországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 22 fős keretéből, és a helyére a debreceni Kelemen Évát hívta be Kim Rasmussen szövetségi kapitány.
Megállíthatatlan a Győr a Bajnokok Ligájában

Sport MTI- 2016.11.20. 12:27
A biztos középdöntős Győr 32-25-re nyert a vendég orosz Rosztov-Don ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében.
Fölényes győzelmet aratott a fiatal játékosokkal felálló Győr

Sport Offmedia- 2016.11.16. 09:38
Az Audi ETO csapata kedden a Kispest együttesét fogadta az Audi Arénában a K&H női kézilabda liga 8. fordulójában. A fiatalok megkapták a bizalmat Ambros Martín vezetőedzőtől és éltek is vele, ugyanis jó játékkal és szép gólokkal járultak hozzá a nagy arányú győzelemhez.
Hat győri kézis a válogatottban

Sport MTI- 2016.11.14. 10:40
Kihirdette bő, 22 fős Európa-bajnoki keretét Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya. A csapat egy hét múlva kezdi meg a közös munkát Debrecenben, és a december 4-én rajtoló svédországi Eb előtt részt vesz a kolozsvári Kárpát Kupán is.
Elszenvedte első vereségét az idei szezonban a Győr

Sport MTI- 2016.11.13. 15:01
Négy győzelem után ötödik mérkőzésén kikapott a Győr a női kézilabda Bajnokok Ligája C csoportjában: a magyar együttes a dán Midtjylland otthonában maradt alul négy góllal.
Női kosár Euroliga: nem jött össze a győri bravúr

Sport MTI- 2016.11.11. 11:32
A Győr hazai pályán nagy csatában kikapott a török Fenerbahcétól csütörtökön a női kosárlabda Euroliga harmadik fordulójában, így továbbra is nyeretlen.